Szkoła Językowa Edukacja

Znajomość języków jest jedną z najważniejszych umiejętności we współczesnym świecie. Nie ważne jakim językiem zaczniesz mówić, poczujesz zmianę, zwiększysz swoje możliwości w wyborze ofert pracy, wyjedziesz bez stresu na wymarzone wakacje, poznasz nowych ludzi.

Czy chciałbyś swobodnie rozmawiać, zwiedzać świat bez językowych barier, jeśli tak WITAMY W NASZEJ SZKOLE

Profesjonalizm, wysokie umiejętności interpersonalne naszych lektorów razem z zastosowaniem nowoczesnych, ale sprawdzonych metod nauczania sprawi, że uczenie się języka obcego stanie się niezwykle przyjemnym i fascynującym zajęciem. Jednoczesne rozwijanie wszystkich sprawności językowych (mówienie, rozumienie, czytanie, pisanie) z naciskiem na komunikację gwarantuje efektywną naukę, a przyjazna, serdeczna atmosfera sprawia, że znikają bariery językowe i stres. Stres przygotowuje nas do walki lub ucieczki, my sprawimy, że stres od którego chcesz uciec stanie się drogą do realizacji celów i marzeń.

 

Szkoła Językowa EDUKACJA , której założycielem jest Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego „Edukacja”Sp z o.o., została powołana do organizowania i prowadzenia szerokopojętej działalności w zakresie nauczania języków obcych.

Szkoła Językowa EDUKACJA działa pod patronatem Wyższej Szkoły Zarządzania „Edukacja” wykorzystując jej kapitał ludzki i wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych.